Офіційний постачальник Home Decor
Українською | Рус
Київ, Вернадского 26

Гладкі карнизи

  Гладкі карнизи Home Decor: краса і надійність, перевірені часом

  Практичним і ефектним доповненням до інтер'єру житлового або офісного приміщення стануть гладкі карнизи від українського бренду Home Decor, офіційним дистриб'ютором яких є наш інтернет-магазин. Подібний сучасний декор, розроблений з урахуванням новітніх технологій і застосуванням в якості основного матеріалу – дюрополімер, здатний підкреслити респектабельність обстановки, органічно вписавшись у єдину концепцію. Бюджетні гладкі карнизи, які гідно конкурують за якістю з продукцією відомих торгових марок, вигідно її перевершують в ціні, далекій від захмарних цифр і приємно радує своєю демократичністю.

  На віртуальній вітрині, до уваги відвідувачів представлені різнопланові моделі, що дозволяють швидко і легко облаштувати інтер'єр спальні або вітальні в класичному стилі, бароко, модерн або хай-тек. Декор не лише є елементом загального дизайну і фокусною точкою, але і конструкцією, яка маскує місце стику горизонтальних і вертикальних поверхонь. За рахунок реалізованого на якісно новому рівні лаконічного дизайну, карнизи з гладкою поверхнею стануть креативним акцентом в інтер'єрі, причому таким, що не обтяжливий для погляду.

  Чому Україна обирає гладкі карнизи Home Decor

  Весь представлений в ілюстрованому каталозі модельний ряд, який регулярно оновлюється, відповідає сучасним стандартам якості, дизайну і технологічного вмісту. До очевидних переваг декору з дюрополімер можна віднести:

  • Довговічність.
  • Безпека для здоров'я і навколишнього середовища.
  • Варіативність дизайнерських рішень, шляхом фарбування в актуальні тони.
  • Здатність витримувати фізичні впливи, перепади температур і контакт з вологою, що дозволяє успішно застосовувати карнизи навіть у ванних кімнатах.

  Цінова політика

  Крім гідних показників надійності і краси, гладкі карнизи від Home Decor мають помірну вартість, що робить декор доступним для людей навіть з невеликим рівнем доходу. Примітно, що наші ціни є одними з найбільш лояльних в Україні, так як ми співпрацюємо безпосередньо з виробником, без участі посередників.

  Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером по вказаним на сайті контактним даними і вам буде надана комплексна безкоштовна консультація.

  Дізнайтеся розмір вашої знижки

  Онлайн допомога
  ?
  Ми працюємо по буднях з 9:00 до 19:00, в суботу — з 10 до 16
  Будь ласка оформляйте замовлення в режимі онлайн через кошик сайту в неробочий час.