Офіційний постачальник Home Decor
Українською | Рус
Київ, Вернадского 26

Плінтус

  Плінтус пристінний: оптом і в роздріб, за найкращими цінами в Україні

  При облаштуванні інтер'єрів ресторанів, готелів, офісів і звичайно ж жилих приміщень активно застосовуються плінтуса пристінкового типу. Комерційні операції, пов'язані з продажем подібних декоративних планок, здійснюються в багатьох спеціалізованих магазинах, а також через онлайн-продажів через інтернет. Однак, не завжди якість продукції та її вартість задовольняють вимоги споживачів.

  Недорого придбати плінтуса пристінні від українського бренду Home Decor можна в нашому інтернет-магазині, який вже тривалий час є офіційним дилером. Випускаються торговою маркою, яка ще до всього іншого займається розробкою дизайну, декоративні вироби знайшли своїх шанувальників в країнах Євросоюзу та Азії. Багато в чому така популярність пояснюється органічним поєднанням демократичною ціни і бездоганною якістю. Останній момент став можливий завдяки застосуванню виробником передових технологій, новітнього обладнання та екологічного сировини.

  Уважно вивчивши представлений на віртуальній вітрині асортимент, відвідувачі навіть з невеликим рівнем достатку зможуть замовити на сайті з доставкою в будь-яке місто країни бюджетні плінтуса пристінні преміум класу.

  Універсальний декор з великим діапазоном можливостей

  Продаються нами плінтуса пристінкового типу, крім декоративних завдань, виконують практичні функції, пов'язані з маскуванням зазорів між дотичними горизонтальними і вертикальними поверхнями. Проривом стало застосування інноваційного матеріалу – дюрополімер, за рахунок чого кінцевий продукт отримав безліч очевидних переваг:

  • Легка вага.
  • Стійкість до фізичних навантажень, вологи і УФ-променів.
  • Резистентність до грибкових інфекцій і цвілі.
  • Простота монтажу і відсутність необхідності в специфічному догляді.

  Модельний ряд постійно оновлюється колекціями, як з гладкою, так і рифленою поверхнею, що дає можливість підібрати ідеальне рішення здатне підкреслити респектабельність обстановки в стилі класика або модерн.

  Безкоштовна консультація

  Зіткнулися зі складністю вибору або не знаєте, як оформити замовлення на плінтуса від Home Decor? Зв'яжіться по вказаним на сайті контактним даними з нашим персоналом, завжди готовим надати компетентну допомогу.

  Дізнайтеся розмір вашої знижки

  Онлайн допомога
  ?
  Ми працюємо по буднях з 9:00 до 19:00, в суботу — з 10 до 16
  Будь ласка оформляйте замовлення в режимі онлайн через кошик сайту в неробочий час.