Офіційний постачальник Home Decor
Українською | Рус
Київ, Вернадского 26

Кутові елементи

  Кутові елементи: декоративна ліпнина для організації інтер'єрів

  Якщо в минулому столітті, переважно з метою облаштування просторих інтер'єрів житлових приміщень, перевага віддавалася ліпнині з гіпсу або натуральній деревині, то сьогодні домінує тенденція на економію. З цим завданням добре впорається продукція від української компанії Home Decor і виготовляються нею кутові елементи, зокрема. Подібний декор може використовуватися як доповнення до інших конструкцій або як самодостатнє прикраса, формує акцентовані зони.

  Очевидним достоїнством виробів вважається їх лояльна ціна, при збереженні бездоганних естетичних і техніко-експлуатаційних характеристик. Будучи гідним конкурентом ліпнині іменитих закордонних брендів, кутові елементи від торгової марки Home Decor коштує значно дешевше, із-за чого користується широким споживчим попитом не тільки в нашій країні, а також в Європі і Азії.

  В ілюстрованому каталозі, ви знайдете великий вибір кутових елементів, орієнтованих на створення справжніх творів мистецтва в контексті інтер'єрного декору. Уважно ознайомившись з асортиментом, ви зможете підібрати найкраще рішення з урахуванням персональних побажань і фінансових можливостей. До речі, купувати кутові елементи в нашому інтернет-магазині не тільки вигідно, але й зручно, адже для цього достатньо оформити заявку на сайті або зателефонувати менеджеру за вказаними номерами.

  Продукція Home Decor – вибір тих, хто цінує якість і час

  Скористатися нашими послугами та замовити з гарантією ліпнину Home Decor можуть, як приватні особи, так і корпоративні клієнти. При оптових замовленнях, можна розраховувати на істотні знижки. Довговічність кутових елементів пояснюється застосуванням якісної сировини, а саме дюрополімер, який наділяє готову продукцію наступними властивостями:

  • Легка вага.
  • Стійкість до фізичних навантажень.
  • Здатність зберігати свої характеристики під впливом вологи.
  • Простота монтажу та зручність у догляді.

  Слід зазначити, що кутові елементи при бажанні можна забарвити складами на водній основі, що також дозволяє втілювати в життя самі цікаві дизайнерські рішення. Незважаючи на те, що територіально ми знаходимося в Києві, оцінити переваги сервісу монобрендового інтернет-магазину і переконатися в бездоганності реалізованого декору може вся Україна. Доставка здійснюється оперативно в будь-яке місто країни.

  Дізнайтеся розмір вашої знижки

  Онлайн допомога
  ?
  Ми працюємо по буднях з 9:00 до 19:00, в суботу — з 10 до 16
  Будь ласка оформляйте замовлення в режимі онлайн через кошик сайту в неробочий час.