Офіційний постачальник Home Decor
Українською | Рус
Київ, Вернадского 26

Консолі

  Консолі: великий вибір декору від бренду Home Decor

  Позбавте себе від необхідності витрачати час і сили на пошуки місця, де можна придбати недорогі, але красиві і надійні декоративні консолі. Тепер зробити це, можна не відходячи від комп'ютера, оформивши онлайн заявку на сайті монобрендового інтернет-магазину Home Decor. На віртуальній вітрині представлений великий асортимент декоративної ліпнини – консолей, здатної надати оздобленню приміщення завершений вигляд, підкреслити його оригінальність та естетичність, а також внести нотку витонченості і аристократичності.

  Будучи різновидом опорно-декорує елемента, об'ємна консоль дозволяє експериментувати з геометрією простору, привносячи в нього розкіш і елегантність.

  Уважно ознайомившись з наявним модельним рядом, який регулярно оновлюється новими варіантами, ви зможете реалізувати в інтер'єрі найактуальніші стилістичні концепції, будь то класичний ампір, модерн, футуристичний мінімалізм або лофт. Ми є офіційним дистриб'ютором ліпнини українського виробника Home Decor. Відсутність у співпраці послуг посередників самим позитивним чином позначається на якості продукції, що заслуговує поваги і її ціною, яка є однією з найбільш лояльних в Україні.

  Переваги декоративних консолей Home Decor

  У порівнянні з іншими варіантами декоративних елементів, консолі Home Decor відрізняються універсальністю і багатофункціональністю. З їх допомогою можна приховати нерівності і дефекти, застосовувати як самодостатній елемент декору інтер'єру, наприклад, у якості підставки під вазу. Дизайнери успішно використовують консолі з метою облаштування арок і дверних прорізів, включаючи додаток до карнизів і інших виступаючих елементів.

  Консолі Home Decor виготовляються з дюрополімер – новітнього матеріалу, який прийшов на зміну натуральній деревині і гіпсу, так як поєднує в собі цілий перелік очевидних переваг:

  • Стійкість до механічних навантажень, а також агресивних факторів навколишнього середовища.
  • Можливість реалізації найбільш креативних дизайнерських ідей.
  • Простота в монтажі і легкість у догляді.
  • Довговічність і екологічність.

  Зручність у виборі

  Для того, щоб кожен відвідувач зміг правильно зорієнтуватися в достатку наших пропозицій, ми доповнили кожну товарну картку вичерпною інформацією про її характеристиках і вартості. До того ж, компетентні рекомендації по вибору завжди готові надати наші менеджери.

  Дізнайтеся розмір вашої знижки

  Онлайн допомога
  ?
  Ми працюємо по буднях з 9:00 до 19:00, в суботу — з 10 до 16
  Будь ласка оформляйте замовлення в режимі онлайн через кошик сайту в неробочий час.