Офіційний постачальник Home Decor
Українською | Рус
Київ, Вернадского 26

Карнизи з орнаментом

  Карнизи з орнаментом: розкішний декор для інтер'єрів у класичному стилі

  Новим, що користується великою популярністю трендом в дизайні інтер'єрів житлових і офісних приміщень по праву вважається використання стельових карнизів з орнаментами. Подібна різновид декору вигідно перевершує гіпсові аналоги, як в ціні, так і в плані фізико-хімічних показників. У практичному контексті досягається можливість при мінімальних трудовитратах і часу, легко й ефектно згладити місця стиків стелі і стін, досягнувши тим самим органічно в пропорціях і надавши інтер'єру респектабельний і завершений вигляд.

  Скориставшись послугами монобрендового інтернет-магазину Home Decor, вам надається можливість купити недорого карнизи з орнаментами від української торгової марки Home Decor. Бюджетна продукція гідно конкурує з виробами відомих виробників і гідно оцінена споживачами з Європи та Азії. Модельний ряд постійно оновлюється і вже на даний момент приємно вражає багатством стилістичних концепцій. Поверхні можуть бути доповнені рельєфними візерунками, імітацією різьблення, що візуально нагадує плетіння дикого винограду, плодів оливкового дерева, абстрактними малюнками або геометричними фігурами.

  Переваги брендової продукції Home Decor

  Популярність якої користуються карнизи з орнаментом пояснюється застосуванням виробником інноваційного матеріалу – дюрополімер, що додає конструкції не тільки легкий вага, але і наділяє рельєфний декор цілим рядом переваг:

  • Міцність.
  • Стійкість до вологи, УФ-променів, перепадів температур.
  • Інертність до фізичних навантажень.
  • Резистентність до ураження пліснявою.
  • Відсутність у складі токсичних компонентів, що виключає нанесення шкоди здоров'ю людини.

  До речі, слід відзначити великий діапазон дизайнерських можливостей, які надають карнизи з орнаментом. Підкреслити естетику можна оформивши поверхню в будь-якому колірному виконанні. До того ж, враховуючи легкість монтажу і податливість матеріалу, можна без залучення допомоги з боку, власними силами встановити карниз.

  Доставка по Україні

  Замовити онлайн карнизи з орнаментом може вся Україна, адже оперативна доставка декору здійснюється в будь-яке місто країни з допомогою популярних транспортно-логістичних компаній.

  Дізнайтеся розмір вашої знижки

  Онлайн допомога
  ?
  Ми працюємо по буднях з 9:00 до 19:00, в суботу — з 10 до 16
  Будь ласка оформляйте замовлення в режимі онлайн через кошик сайту в неробочий час.