Офіційний постачальник Home Decor
Українською | Рус
Київ, Вернадского 26

Молдинги

  Молдинги від Home Decor: доступні ціни

  Шукайте оптимальний варіант для організації респектабельного інтер'єру, будь то в житловій квартирі або офісному приміщенні? В такому разі ваші очікування повністю виправдають молдинги від української торгової марки Home Decor, представлені в нашому ілюстрованому каталозі достатком моделей. Виготовлені з дюрополімер декоративні елементи здатні не тільки привнести шарм і естетику, але і приховати наявні дефекти. До того ж, варіативність дизайнерських рішень дозволяє підібрати ідеальний спосіб для облаштування простору в таких стилістичних концепціях, як:

  • Класика
  • Бароко
  • Ампір і т. д.

  Уважно ознайомившись із запропонованим нами асортиментом, який постійно оновлюється новими моделями молдингів, кожен бажаючий зможе купити недорого сучасний декор з бездоганною репутацією.

  Особливості

  Молдинги випускаються компанією Home Decor являють собою подовжену планку, поверхня якої доповнено фактурними орнаментами і об'ємними рельєфами, що імітують, наприклад плетіння дикого винограду. Крім, що не викликають сумніву естетичних достоїнств, подібна різновид декору з дюрополімер володіє наступними перевагами:

  • Бюджетна ціна, особливо в порівнянні з аналогами з дерева або гіпсу.
  • Збереження своєї цілісності та товарного вигляду протягом тривалого часу.
  • Інертність до фізичних навантажень.
  • Стійкість до вологи, сонячних променів, перепадів температур.
  • Можливість установки в приміщеннях з високими санітарними вимогами через екологічності.

  До речі, молдинги Home Decor не схильні до ураження грибковими колоніями і мають хорошу адгезію з різними лакофарбовими матеріалами, що також успішно реалізуються на практиці дизайнерами. Прийнявши рішення замовити онлайн молдинги, ви отримуєте в розпорядженні декор з допомогою якого можна розділити простір, сформувати в інтер'єрі фокусні точки, надати іншим конструкціям презентабельний і завершений зовнішній вигляд.

  Доставка по Києву та Україні перевізниками

  Для того, щоб придбати за вигідною економією для бюджету молдинги преміальної якості, зовсім не обов'язково проживати р. в Київ. Обслуговування цільової аудиторії здійснюється по всій Україні за допомогою оперативної доставки популярними транспортними компаніями.

  Дізнайтеся розмір вашої знижки

  Онлайн допомога
  ?
  Ми працюємо по буднях з 9:00 до 19:00, в суботу — з 10 до 16
  Будь ласка оформляйте замовлення в режимі онлайн через кошик сайту в неробочий час.